anasayfa| | email  


Sophisticated Facilities and Refined Service


Mürettebat ve personeli, sayıca misafirlerinden fazla olduğu için Savarona, beş yıldızlı bir otelin sunduğu hizmeti sağlayabilmektedir. Titizlikle eğitilmiş garsonlarından, gurme şeflerine, personelimiz, sizin için samimi ve lüks bir ambiyans yaratmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Özel olarak donatılmış yemek salonlarımızda rekolte şarap, şampanya ve konyak gibi çeşitli içecek seçenekleri eşliğinde uluslararası mutfaklardan muhtelif seçenekler bulacaksınız. 

"Bosphorus Lounge", "Sultan's Coffee House" ve "Swan" salonu, Savarona'nın büyüleyici ortak kullanım alanlarıdır ve her biri zevk ve keyif vermesi için özenle dekore edilmiştir.

Geminin sunduğu olanaklarından bazıları; tam teçhizatlı sinema salonu, bilgisayar oyunları, kütüphane, salon oyunları, ve daha fazla hareket için tam donanımlı bir spor salonu ve sağlık merkezidir. Ayrıca misafirlerimiz kapsamlı su sporu malzemelerimizden faydalanabilir. 8 büyük tender istediğiniz her an kıyı gezintisi yapmanız için hizmetinizdedir.   
 Copyright © M/Y Savarona
Designed By Serkan Tutgun